KONST / Litografier / Färglitografi 13037044
nr 1303 7044
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 194/290, Furusund. Motivet: 38x45 cm
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
måndag 27 januari 2020
kl 20:44:21
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö